Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Su Tesisatı, Su Kaçağı Tespiti
2 Kasım 2017
Kanalizasyon Boruları Temizleme ve Yıkama
2 Kasım 2017
banyo gideri açma

Banyo gideri nasıl açılır? Banyo giderlerinin sıklıkla tıkanmasının en belirgin nedenlerinden birisi banyoda dökülen saçların erimeyerek her geçtiği noktaya takılması olmaktadır. Bunu önlemek için alınan tedbirler zamanla çözüm olmayarak istek dışında olsa bir bölüm saç ve diğer maddeler gidere kaçarak belli bölümlerde tıkanıklık oluşturmaktadır. Bu konuda yapılacak en önemli hareket banyo giderlerinin sık olarak temizlenmesidir. Özellikle banyoların iç kısımlarında bulunan deliklerin sürekli açık tutulması ve saçların sık olarak alınması gerekir. Alanya banyo gideri açma işlemlerini titizlikle yürüten MGS YAPI tüm teknolojik aletlerini kullanarak ailelerin banyolarını en kısa sürede kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

 

Banyo Tıkanıklığına Sebep Olan Faktörler Nelerdir?

 

-Banyo tıkanıklığına sebep olan faktörler nelerdir? Banyo giderlerinin en çok tıkanma nedenlerinden birisi suların içeriğinde bulunan kireç oluşumuna neden olan maddelerin gider eklemlerinde ve dirseklerde oluşturduğu tortulu birikimlerdir.

-Banyo yapılması esnasında saç ve kılların banyo giderinde en ufak bir pürüzlü bölgeye takılmaları sonucu diğer maddeleri de bu noktada biriktirmeleri.

-Sabun parçalarının belirli bölgelerde birikerek, diğer maddelerin geçişini engellemesi.

 

Banyo Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır

 

Banyo gideri tıkanıklıkları nasıl açılır? Banyo giderlerinin açılmasında öncelikle bilinen yöntemlerin kullanılması ile ön çalışmalar yapılabilecektir. Bunun dışında kendi çabanızla kurtulamadığınızda en önemli ve seri çözümleri Alanya banyo gideri tıkanıklığı açma ekibimiz 7/24 hizmet anlayışı ile sizlere sunacaktır.

 

Kendi çabanızla yapabileceğiniz basit yöntemler

-Tahliye gider kapağının tornavida yardımı ile sökülerek ilk birikim oluşabilecek noktanın kontrol edilmesi ve temizlenmesi.

-Tel gibi kolay kıvrım oluşturabilen malzemeler kullanılarak kavram uçları oluşturarak saç ve kılların temizlenmesi.

-Pompa kullanarak basınç uygulanarak tıkanıklık açılması.

-Lavabo açıcı gibi kimyasallar kullanarak sıcak yöntemi uygulanması gibi kişisel çözümler kullanılabilecektir. Bunun dışında yapılacak faaliyetler Alanya gider açma ekibi tarafından teknolojik aletler kullanılarak tıkanıklığın oluştuğu bölge kameralı sistemler ile görüntülenmektedir.

 

Alınan görüntüler analiz edilerek kutlanılacak uçlar takılarak tıkanıklık en kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Bütün detayları ile birlikte banyo gideri açma yöntemleri, kullanılan malzeme türleri hakkında bilgiler http://www.alanyatikanikacma.com/ adresinde bulunmaktadır. Web sitesi ziyaretleri ile bu konuda gerekli başvurular yapılırken ön bilgilendirmede yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir